Angle down Atgal

A. Veryga kreipėsi į rinkimų nugalėtojus: teks labai sunkiai bei intensyviai dirbti, ieškant dar niekam nežinomų sprendimų

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga pirmadienio vakarą paragino rinkimus laimėjusią opoziciją nebesistengti rinkėjams įteigti, jog yra žinoma, kaip suvaldyti koronaviruso krizę. Anot A. Verygos, dabar naujiems valdantiesiems teks labai sunkiai ir intensyviai dirbti.

Žinią opozicijai ministras paskelbė socialiniame tinkle „Facebook“.

„Mieli opozicijos atstovai, suprantu, kad porinkiminis adrenalinas dar daro savo ir emocijų labai daug, bet norėčiau priminti, kad rinkimai jau baigėsi. Jūs jau laimėjote ir formuojate valdančiąją daugumą. Jums jau nebereikia bandyti įtikinti rinkėjų, kad geriau žinote, kaip valdysite koronaviruso (COVID-19) pandemiją. Visuomenė Jumis patikėjo avansu. Beliks tik įrodyti, kad tikrai žinote, ką daryti.

Kreipiuosi į Jus su prašymu ir paraginimu baigti bereikalingą konfrontaciją ir pasakojimus, kad daroma ne tas ir ne taip. Situacija blogėja ne tik Lietuvoje, bet ir praktiškai visoje Europoje. Jei būtų stebuklingas sprendimas, neabejoju, kad kur nors jis jau būtų pritaikytas.

Deja, jo nėra ir teks labai sunkiai bei intensyviai dirbti, ieškant dar niekam nežinomų sprendimų. Iki šiol besitęsiantis konfrontavimas nepadeda valdyti situacijos, kai visuomenėje toliau sėjamos abejonės „dėl statistikos“, dėl priimamų karantino valdymo priemonių ir pan.

Tad siūlau baigti niekam nereikalingą konfrontaciją ir niekur nevedančią priešinančią retoriką dėl koronaviruso, kuris plinta visame pasaulyje.

Dar daugiau. Kviečiu kuo greičiau apsispręsti, kam naujojoje Vyriausybėje bus patikėtas sveikatos apsaugos ministro postas. Pažadu, kad tam žmogui padėsiu detaliai susipažinti su situacija, supažindinsiu su veikiančiomis institucijomis, štabo veikla, priemonėmis, kad pradėjus darbą nereikėtų nerti kaip į šaltą vandenį ir bandyti susiorientuoti prarandant brangų laiką.

Chaosas keičiantis ministrams yra mažiausiai, ko norėtųsi tokioje situacijoje. Labai svarbus susitelkimas, nes visų tikslas bendras - kuo greičiau suvaldyti šio viruso plitimą.

Aš priesaiką šiai šaliai daviau nuoširdžiai ir jai tarnausiu geriausiai kaip sugebėsiu iki paskutinės dienos šiose pareigose.

Na, o naujajam ministrui ar ministrei linkiu kuo geriausios kloties ir išmintingų sprendimų!“ – socialiniuose tinkluose paskelbė A. Veryga.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite