Angle down Atgal

A. Šešelgis: lėktuvai su apsaugos priemonėmis nuo dabar leisis kiekvieną dieną

Šeštadienį Karmėlavos oro uoste leisis lėktuvas, kuriame – 200 tūkst. medicininių kaukių, praneša sveikatos apsaugos viceministras Algirdas Šešelgis. Jo teigimu, atgabentos į Lietuvą jos nebebus sandėliuojamos, o bematant paskirstytos 5 strateginėms šalies ligoninėms. Kroviniai su užsakytomis apsaugos priemonėmis, pabrėžė viceministras, nuo dabar leisis kone kiekvieną dieną.

„Pagal sudarytą grafiką lėktuvai leisis kiekvieną dieną. Rytoj, 7 val., atskrenda pirmas lėktuvas, kuris leisis Karmėlavoje. Jame gabenama 200 tūkst. FFP2 kaukių. Taip pat yra vienkartinių pirštinių ir kitų apsaugos priemonių. Jų nebesandėliuosime, o pristatysime mūsų 5 strateginėms ligoninėms. Jei bus didelė būtinybė, jų (ligoninių – ELTA) yra paprašyta pasidalinti su aplinkinėmis ligoninėmis.

Priemonės bus atiduotos ir 5 greitųjų pagalbų dispečerinėms, kad jos galėtų atnaujinti savo rezervus. Lygiai taip pat bus aprūpintos savivaldybės, turinčios punktus, kuriose yra imami mėginiai (dėl koronaviruso – ELTA)“, – spaudos konferencijoje teigė A. Šešelgis.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite