Angle down Atgal

A. Dulkys aptars COVID-19 situaciją su sveikatos įstaigų vadovais

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys ketvirtadienį ministerijoje susitinka su sveikatos įstaigų vadovais aptarti prastėjančią COVID-19 situaciją ligoninėse bei jos valdymo priemones.

„Bus kalbama apie sudėtingą situaciją ligoninėse ir sprendimus, kurie galėtų būti priimti“,  – BNS patvirtino Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) Spaudos tarnybos laikinoji vedėja Neringa Mikėnaitė.

Pasak jos, periodiniai susitikimai su didžiųjų šalies ligoninių vadovybe organizuojami nuolat, tačiau iki šiol juose dalyvaudavo ne ministras, o kiti ministerijos deleguoti atstovai.

Šalyje daugėjant COVID–19 susirgimų, gydymo įstaigos įspėja vos bepajėgiančios priimti pacientus. Santaros klinikos trečiadienį informavo, jog buvo likusios devynios aktyviam gydymui ir penkios reanimacijai skirtos vietos atitinkamai iš 102 ir 36 vietų COVID-19 gydymui. Vilniaus miesto klinikinė ligoninė informavo, kad dėl augančių koronavirusu sergančių pacientų skaičiaus stabdoma kraujagyslių chirurgijos skyriaus veikla.

Statistikos departamento duomenimis, praėjusią parą nustatyti 3058 nauji COVID-19 atvejai, mirė 28 žmonės, ketvirtadienį pranešė Statistikos departamentas.

 

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite