Angle down Atgal

A. Dulkys apie narystę partijoje kol kas nesvarsto

Buvęs valstybės kontrolierius Arūnas Dulkys tikina, kad, siekdamas sveikatos apsaugos ministro portfelio Vyriausybėje, kuriai vadovaus Ingrida Šimonytė, tikrai nesvarsto tapti jį į ministrus delegavusios konservatorių partijos nariu. 

„Aš nesiruošiu į jokią partiją stoti. Niekas iš manęs to ir nereikalavo, ir nereikalaus. Aš dabar (sutikdamas pretenduoti užimti ministro postą – ELTA) reagavau kaip pilietis, nes ši komanda svarsto, kad reikia mano pagalbos šiame etape“, – LRT radijui sakė buvęs valstybės kontrolierius.

Visgi A. Dulkys nebuvo kategoriškas dėl galimos savo narystės kurioje nors iš Lietuvos politinių jėgų. Tačiau, pasak pretendento į ministrus, jei jis visgi nuspręstų dalyvauti partinėje veikloje, žingsniai, kuriuos jis žengtų pirmiausiai, jau yra numatyti.

„Mano logika yra tokia. Dalyvavimas politinėje partijoje arba įsijungimas į kažkokią organizaciją yra labai atsakingas procesas, ir aš labai neigiamai vertindavau žmones, kurie prieš rinkimus, niekada nedalyvavę politikoje tų partijų veikloje, įšokdavo į pirmąsias rinkimų sąrašo vietas ir tokiu būdu patekdavo į parlamentą ar Europos Parlamentą. Aš manau, kad, jei kada nors gyvenime – aš niekada nesakau niekada – tokia mintis dalyvauti politinėje veikloje kiltų, aš tikrai įstočiau į tą organizaciją, įstočiau į konkretų skyrių ir pradėčiau nuo veiklos skyriuje“, – teigė A. Dulkys, pabrėždamas, kad jam tekęs pasiūlymas užimti sveikatos apsaugos ministro postą yra šiuo atžvilgiu išskirtinis atvejis.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite