Angle down Atgal

A. Čepononis švenčia 60-metį

Radviliškio rajono merui Antanui Čepononiui lapkričio 5-ąją, antradienį, suėjo 60 metų. Garbiu jubiliejumi meras pasidžiaugė ir šeimai bei bičiuliams padėkojo savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje (kalba netaisyta):

„60. Būtent tiek šiandien sako pasas man sukanka metų. Daug tai ar mažai, sunkus klausimas. Tikriausiai nei per daug, nei per mažai.

Labai sunku išreikšti žodžiais emociją, kuri mane šiuo metu supa. Tačiau vieną žinau - esu laimingas dėl savo šeimos. Ji man labai brangi. Džiaugiuosi, kad ji šalia manęs. Ne kartą sakiau ir dabar galiu pasakyti - žmona Nijolė, vaikai, dabar ir anūkai, man tikras ramstis, paguoda ir tvirtybės šaltinis. Dėkojau ir dėkosiu Jiems visada.

Visiems savo draugams, bičiuliams, kaimynams, pažįstamiems ir visiems sutiktiesiems, tariu ačiū už sveikinimus, linkėjimus ir palaikymą. Daugelį metų ėjau savo pasirinktais takais. Vieni jie buvo platūs, kiti siauresni, tačiau visada turėjau didelį būrį žmonių, dėl kurių kiekvienas žengtas žingsnis buvo tvirtas. Ačiū Jums už tai.

Jei galvojate, jog aš jau pasenau, tada galvokite iš naujo. Nesiruošiu greit pasenti, nes paprasčiausiai neturiu tam laiko. Kiekvienas rytas dovanoja naujų planų, skatina naujiems darbams dėl savo miesto, dėl savo rajono, dėl savo šalies.

Gero Jums visiems vakaro. Apkabinu.

Dėkoju Rimantas Petrikas už mano ilgo gyvenimo fiksuotas akimirkas. Man jos labai brangios. Ačiū draugams už ypatingą dovaną“, – džiaugiasi A. Čepononis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite