Angle down Atgal

A. Bautronis: Raseiniai pagaliau turės savo baseiną

Šiandienos Raseinių rajono tarybos posėdyje be kitų svarbių klausimų priimtas ir 2021-ųjų biudžetas. Jame numatytas ir ilgai laukto Raseinių baseino projektavimas. Ilgą laiką iš mirties taško nepajudėjęs projektas, panašu, gali virsti realybe.

„Ar Raseiniuose bus baseinas? Panašu, kad taip. Ir tikrai ne kalbomis, o darbais prasidės jo statybos. Šiandien tarybai patvirtinus savivaldybės biudžetą, baseino projektavimui užsidegė žalia šviesa. O tai reiškia, kad artimiausiu metu bus atliekami visi svarbūs veiksmai, kad mieste atsirastų toks objektas“, – skelbia Raseinių rajono meras Andrius Bautronis.

Apie baseino poreikį mieste diskutuota jau seniai, kad šis objektas tikrai bus statomas ilgai kalbėjo ir politikai, tačiau kalbos likdavo tik kalbomis. Objekto projektavimas taip niekada ir nebuvo pradėtas. Šiuo metu jau aiški ir būsimojo baseino vieta. Planuojama jį statyti Vilniaus gatvėje prie Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos.

„Tai tik pradžia. Tačiau dabar jau galime imtis realių veiksmų, atsižvelgdami į kitų šalies savivaldybių ir užsienio valstybių patirtis planuoti techninius sprendinius. Projektas reikalauja didelių investicijų, todėl bus siekiama pasverti visus ir prieš.

Optimizmo teikia ir pasikeitusios valdžios požiūris į regionus. Tikime, kad projektas sulauks finansavimo ir Raseiniai pagaliau turės savo baseiną“, – tikisi meras.

Projektą „Baseino Raseinių mieste statyba“ siūloma įtraukti į 2022-2024m. Valstybės investicijų programą.

Praėjusiais metais Raseinių rajono vadovai lankėsi ir Šilalėje, kuri sėkmingai įgyvendino panašaus pobūdžio projektą ir pastatė mieste naują, modernų baseiną.

Raseinių savivaldybės atstovai domėjosi, su kokiomis problemomis susidurta, ko reiktų vengti ar ką būtina padaryti ir į ką atsižvelgti.

 

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite