Angle down Atgal

A. Armonaitė: planuojame pakeitimus, kad investuojančios Lietuvoje įmonės lengviau perkeltų savo darbuotojus

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė sako, kad netrukus bus pateiktos įstatymų pataisos, sudarysiančios galimybes į Lietuvą ateinančioms įmonėms lengviau perkelti darbuotojus bei jų šeimas.

„Planuojame visai netrukus Seimui pateikti visą paketą įstatymo projektų, kurie sudarytų galimybes greitai ir sklandžiai įmonėms, investuojančioms Lietuvoje, perkelti savo darbuotojus ir jų šeimos narius, kad jie galėtų čia saugiai dirbti, kurti ir jiems nereikėtų nueiti kryžiaus kelių“, – žurnalistams po susitikimo su Baltarusijos pilietinės visuomenės lydere Sviatlana Cichanouskaja sakė A. Armonaitė.

Visi Lietuvoje investuojančių įmonių darbuotojai automatiškai gautų leidimą kartu su savo šeimos nariais laikinai gyventi Lietuvoje, o atskiro leidimo dirbti mūsų šalyje jiems jau nebereikėtų. Šį įstatymų paketą planuojama svarstyti jau Seimo pavasario sesijoje. 

„Taip pat sutarėme, kad siekiant pokyčių, mūsų kaimynė ir Lietuva planuoja pasidalinti reformų darbotvarke, kaip reformuoti institucijas, kaip padaryti, kad piliečiai po sėkmingo perėjimo galėtų džiaugtis laisvėmis, ekonominėmis taip pat“, – teigė ministrė.

S. Cichanouskaja taip pat perdavė žinutę sankcionuotos sanatorijos Druskininkuose „Belorus“ darbuotojams.

„Jūs esate Lietuvoje ir būkite tikri, kad Lietuvos valdžia pasirūpins jumis šiuo sudėtingu laikotarpiu, tačiau tuo pačiu turite suprasti, kad tai visų pirma Baltarusijos valdžios atsakomybė. Jums nereikia kaltini Lietuvos dėl šios situacijos, kaltinkite Aliaksandrą Lukašenką, jo nenorą atsitraukti“, – sakė ji.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite