Angle down Atgal

A. Armonaitė: manau, kad mes laimėjome rinkimus

Laisvės partijos lyderė Aušrinė Armonaitė sako Laisvės partijos pasirodymą Seimo rinkimuose vertinanti gerai, o paklausta, ar mano partiją laimėjus rinkimus, atsakė teigiamai.

„Aš manau, kad mes laimėjome rinkimus. Mes vertiname savo rezultatą gerai, tai yra mūsų pirmi rinkimai. Mes labai džiaugiamės, kad mus išgirdo žmonės. Ir ta drąsia programa, kurią kažkas vadina radikalia, o aš manau tokia labai civilizuotai valstybei tinkama liberalios partijos programa žmonės patikėjo. Ir nesvarbu, kiek vienmandačių galiausiai kris į Laisvės partijos sąskaitą, mes bendrai gerai vertiname pasirodymą“, – spaudos konferencijoje sekmadienį kalbėjo ji.

Visgi A. Armonaitė teigė apgailestaujanti, kad ne visiems žmonėms buvo sudaryta galimybė balsuoti ir tikisi, kad tai nepasikartos.

„Rinkimai, nors ir pandemijos sąlygomis, manau, buvo sklandūs. Aš apgailestauju, jog ne visiems žmonėms buvo sudaryta galimybė atiduoti savo balsą. Tikiuosi, kad tai niekada nepasikartos. Mes, Laisvės partija, vykdėme aktyviai kampaniją tiek lauke, kiek tai buvo įmanoma gatvėje, tiek online. Tai buvo mūsų pagrindiniai kanalai ir, manau, rezultatas yra neblogas“, – sakė A. Armonaitė.

Laisvės partijos lyderė pažymėjo, kad jei partija gaus pasiūlymą prisidėti prie centro dešinės koalicijos – jį noriai svarstys. A. Armonaitė taip pat pabrėžė, kad partija nevykdo jokių derybų su Darbo partija.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite