Angle down Atgal

A. Anušauską su šeima užpuolęs vyras policijai pasirodė ne toks jau lengvas riešutas

Balandžio pabaigoje politiką Arvydą Anušauską su žmona ir vaiku Vilniaus centre užpuolęs, įžeidinėjęs ir grėsmingai elgęsis vyras jau kurį laiką žinomas policijai, tačiau nubausti jo nepavyksta – pareigūnai ne kartą pasižymėjusio vyro neranda, paskelbta jo paieška.

Incidentas, į kurį kartu su šeima pateko Seimo narys A. Anušauskas, įvyko balandžio 27 d. Vilniuje, Gedimino prospekte. Politikas vėliau paviešino vaizdo įrašą, kuriame nufilmuotas užpuolikas pilstėsi gėrimais, keikėsi, šalia buvo Seimo nario žmona ir neseniai gimęs vaikas.

Susisiekus su Seimo nariu, jis papasakojo, jog konfliktas įvyko tiesiog gatvėje. „Priežasčių ne manęs reikia klausti, pretekstų nebuvo, žmogus gal atpažino mane“, – Alfa.lt sakė A. Anušauskas.

Politikas trumpai papasakojo apie nemalonų incidentą – anot jo, gatvėje sutiktas vyras ėmė agresyviai, provokuojančiai elgtis, tačiau fizinio smurto buvo išvengta.

„Tiesiog agresyvus žmogus užsipuolė mane su šeima, laistėsi kokteiliu, plūdosi viešai viduryje Gedimino prospekto“, – sakė Seimo narys.

Policija greitai nustatė nufilmuoto vyro tapatybę. Kaip paaiškėjo, 1975 m. gimęs užpuolikas, policijos duomenimis, neseniai grįžo iš užsienio, buvo ne kartą baustas už įvairius administracinius nusižengimus.

Dėl viešo išpuolio vyro atžvilgiu pradėta administracinė teisena dėl smulkaus chuliganizmo, už kurį gresia bauda iki 140 eurų. Nors įprastai tokie atvejai išnarpliojami ir užbaigiami ganėtinai greitai, į policijos akiratį patekęs vyras iki šiol nėra sulaukęs sprendimo, nes, kaip paaiškėjo, nėra taip lengvai pagaunamas.

„Vilniaus m. 3-iojo PK pareigūnai yra pradėję ANK teiseną, nustatę įtariamąjį, kuris ir bus patrauktas atsakomybėn, tačiau šiuo metu yra nustatinėjama galima įtariamojo buvimo vieta, todėl ANK byla yra tęsiama“, – Alfa.lt informavo Vilniaus AVPK komunikacijos atstovas Tomas Bražėnas.

Policijos atstovas patvirtino, kad dėl įtariamojo paskelbta paieška – smulkiu chuliganizmu prasikaltusio vyro ieško policija.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite