Angle down Atgal

8 Mišelės Obamos patarimai, kaip išlaikyti puikius santykius

„Ar žinote, kodėl kartais manote, kad kita ištekėjusi moteris yra patrauklesnė? Nes kažkas kitas ją tikrai myli ir gerai ja rūpinasi“. Mišelė Obama, be abejonės, yra stiprybės, pasitikėjimo savimi, gerumo ir išminties įsikūnijimas. Ir tai taikoma ne tik jos oficialiai veiklai ir įvaizdžiui, nes Mišelė taip pat yra ir žmona, ir mama. Pateikiame jums Mišelės Obamos patarimus, kaip išlaikyti puikius santykius!

Kartą ji pasidalino išmintingomis ir sąžiningomis vedybų pamokomis. Galbūt jos padės pažvelgti į santykius iš naujos perspektyvos ir padarys jūsų santykius stipresnius.

1. Nėra nieko, kas moteriai kelia didesnę grėsmę, nei kitos moters pasirodymas horizonte, konkuruojančios su ja dėl vyro dėmesio ir meilės. Niekas taip jos neįskaudina. Tai labai žeidžia ir žemina. Jei mylite savo žmoną ir nenorite jos prarasti, gesinkite tokias situacijas, leisdami kitoms moterims aiškiai suprasti, kad jos jums visai neįdomios.

2. Santuoka iš tiesų žydi tik tada, kai pora suvienija jėgas ir dirba, kad kartu, kaip komanda, ją vystytų ir stiprintų. Kai tiek vyras, tiek žmona nuo pat pradžių nusprendžia, kad jiems bendra pergalė yra daug svarbesnė už norą bet kokiomis aplinkybėmis visada būti pirmam. Gera santuoka visada yra sunkaus ir atkaklaus darbo rezultatas.

3. Vaikai visada seks jūsų pavyzdžiu. Būtent jūsų elgesys sukuria juose ilgalaikę mintį apie tai, kas yra meilė, ištikimybė, kokia turėtų būti jų būsimoji santuoka. Elkitės taip, kad suteiktumėte jiems vilties. Leiskite jiems žinoti, kad santuoka ir šeimos gyvenimas yra ne kažkas, ko reikia bijoti, bet pats nuostabiausias dalykas gyvenime.

4. Noriu dar kartą kreiptis į vyrus… Ar žinote, kodėl kartais manote, kad kita ištekėjusi moteris yra patrauklesnė? Nes kažkas kitas ją labai myli ir gerai ja rūpinasi. Sode, kuris reguliariai laistomas, žolė visada yra žalesnė. Užuot lašėję ant žalios žolės kitoje tvoros pusėje, gerai pasirūpinkite žole savojoje.

Bet kuris vyras sugeba grožėtis gražia moterimi, tačiau tik tikras džentelmenas sugeba savo moterį padaryti gražiausia, geidžiamiausia ir nuostabiausia visame pasaulyje.

5. Kad santuoka būtų sėkminga, jums nereikia didžiulio namo, idealaus partnerio, sąskaitos su milijonu dolerių ar brangaus sportinio automobilio. Galite turėti visa tai, ir vis dėlto galite būti nepatenkinti šeimos gyvenimu. Kad santuoka būtų laiminga, jums reikia tik sąžiningumo, ištikimybės vienas kitam ir nesavanaudiškos meilės. Jei visa tai turite, neturite dėl ko jaudintis.

6. Žmonės, kurie jus supa, daro didelę įtaką jūsų santuokai. Tinkami draugai gali padaryti jūsų santuoką daug stipresnę, o netikri draugai gali palikti nuoskaudų. Protingai rinkitės draugus ir nebijokite atsikratyti tų, kurie parodė savo kenkėjiškus ketinimus.

7. Negalite statyti santuokos pastato vienas, jei jūsų sielos draugas daro viską, kad tuo pačiu metu jį sunaikintų. Santuoka yra sėkminga tik tada, kai vyras ir žmona dirba kartu.

8. Nelaikykite savo partneriu savaime suprantamu dalyku. Nenaudokite jo gerumo. Nepainiokite savo sielos draugo ištikimybės su atleidimu. Nežaiskite pasitikėdamas savo artimiausiu žmogumi. Nedarykite to, kitaip vieną dieną jį praradę suprasite, kiek daug šis asmuo jums reiškė.

Tikime, kad šie Mišelės Obamos patarimai padės ne vienai porai!

https://www.zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite