Angle down Atgal

7 senamadiški įpročiai, praversiantys šių dienų įsimylėjėliams

Per pastaruosius dešimtmečius gerokai keitėsi vyrų ir moterų vaidmuo bei požiūris į dviejų žmonių partnerystę. Ką verta prisiminti iš praeities?

Pasipuoškite dėl jo

Grįžote iš darbo, įšokote į sportines kelnes, užsimetėte pūkuotą chalatą – gera ir šilta. O gal imkite ir pabandykite namuose vilkėti patogią suknelę arba sijoną? Šiek tiek pasitempkite ir pasipuoškite dėl savo vyro – bus įdomu stebėti, kaip keičiasi jo elgesys.

Leiskite jam vadovauti

Taip, moterys savarankiškos ir stiprios, bet kartkartėmis užleiskite pozicijas vyrui. Jūs pasijusite moteriška, jis – vyriškas ir tame nėra nieko nefeministiško. Be to, bus gera trumpam atsipūsti nuo atsakomybės ir įsipareigojimų.

Pasitikite vienas kitą

Žmona grįžta iš darbo – vyras sėdi prie kompiuterio. Ir atvirkščiai – vyras grįžta iš darbo, žmona miegamajame skaito knygą. Pastumkite kompiuterius ir knygas į šalį, ateikite pabučiuoti į namus sugrįžusio savo žmogaus, padėkite nusirengti, paklauskite, kaip prabėgo jo diena.

Vakarieniaukite kartu

Neretai šeimoje vakarienės prabėga atskirai: nesutampa grafikas, o galbūt ir mitybos įpročiai. Vis tik įdėkite pastangų ir vakarieniaukite drauge. Nereikia įmantrių patiekalų, žvakių šviesos ar porceliano indų – svarbiausia, kad skirtumėte vienas kitam laiko ir dėmesio.

Prisiminkite džentelmenus

Kai kurios moterys jau nebežino, kaip elgtis, kai vyras bando joms apvilkti paltą. O vyrai nežino, kad galima nustebinti moterį, į pirmą pasimatymą jai atnešus gėlių. Neužmirškite džentelmeniško elgesio, pristumkite mylimajai kėdę, atidarykite jai duris. Jeigu toks jūsų elgesys moteriai bus nepriimtinas, ji pasakys. Bet greičiausiai liks maloniai nustebinta.

Pirmiausia santuoka

Šiais laikais madinga pagyventi su žmogumi, išbandyti jį ir tik tuomet ryžtis santuokai. Tačiau kad ir kaip gerai skambėtų toks planas, tyrimai rodo, jog poros, kurios gyvena drauge prieš santuoką, yra linkusios greičiau išsiskirti, turi daugiau problemų santykiuose ir netgi mažiau uždirba.

Rašykite laiškus

Ar dar prisimenate, kaip tai daryti? Ranka rašytuose laiškuose žodžiai būna kur kas labiau apgalvoti nei SMS žinutėje ar elektroniniame laiške. Susigalvokite namuose vietelę paštui ir rašykite vienas kitam laiškus: apie svajones, apie jausmus, apie skaudulius – apie viską. Kada nors tai bus gražus ir apčiuopiamas prisiminimas.

Etaplius“ informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite