Angle down Atgal

7 originalios verslo dovanos, kurios padės išsiskirti iš minios šiais metais

Originalių verslo dovanų paieškos kartais virsta tikra kankyne. Norėtųsi tą galvos skausmą sumažinti pateikiant 7 originalių verslo dovanų idėjas, kurios padėtų jūsų verslui ar organizacijai išsiskirti iš minios ir labai nustebinti.

USB atmintinė „Cryptex“. USB atmintinės jau seniai nieko nebestebina. Reikia kažko originalaus? „Cryptex“ atmintinė yra originali tuo, kad ją išimti ir pasinaudoti galima tik atrakinus savotiško seifo kodą. Ji atrodo lyg senoviška kodinė spyna – iš sendinto metalo. Iš esmės tokia USB atmintinė tikrai nėra labai įspūdinga savo techninėmis savybėmis (USB 2.0, 16 GB talpa), tačiau tai puiki dovana tiems, kam svarbus duomenų saugumas, IT specialistams ar tiesiog „moksliukams“. Ant USB atmintinės galima graviruoti nedidelius užrašus.

3D akiniai. Ne, tai ne iškirpti iš popieriaus su raudonu ir mėlynu stikliuku, akiniai. Tai 3D žaidimams pritaikyti akiniai, į kuriuos įstatomas bet kuris telefonas. Toks „žaislas“ labai įdomus, nes visada galima ne tik žaisti žaidimus, bet ir peržiūrinėti 360 laipsnių 3D turus ir panoramines nuotraukas bei video. Netradicinė dovana bet kokio amžiaus ir socialinio statuso žmonėms. Akiniai plastikiniai, tad galima graviruoti arba klijuoti lipdukus (tampografija).

Juosmens piniginė. Kad ir kaip juosmens piniginės asocijuotųsi su turgaus prekyba, iš mados jos neišeina. Tai kol kas vienas iš saugiausių kelionės aksesuarų, kuriame laikomi pinigai, bilietai, kiti dokumentai. Juosmens piniginės yra nailoninės, todėl galima naudoti tampografiją ir šilkografiją užrašams uždėti.

Sportinis plaktuvas-gertuvė. Gertuves turi visi, kas retkarčiais eina į sporto klubą. O po klubo ar bandėte susiplakti normalų kokteilį? Deja tai daryti galima tik namie ar biuro virtuvėje, kur stovi plaktuvas. Šis sportinis plaktuvas-gertuvė turi nedidelį varikliuką dugne, varomą AAA tipo baterijomis. Jis gali suplakti 450 ml kokteilio iš karto, kai tik išeinate iš sporto klubo. Ir gerti iš jo galima iš karto. Norite atsigaivinti? Įmeskite braškę, pora šaldytų uogų, užpilkite vandens ir kelis kartus paplakite – gausite naminį limonadą.

Kremas nuo saulės-raktų pakabukas. Taip jau mūsų Lietuvoje nutinka, kad rytas šaltas, o po pietų visi važiuoja prie ežero degintis. Kad negrįžtumėte, kaip vėžys, rekomenduojame saulės kremą visur nešiotis su savimi. Toks saulės kremo pakabukas talpina 30 ml saulės kremo. Jo pakaks kelioms valandoms saulėje. Grįžę namo, nepamirškite papildyti kitam kartui. Galima uždėti lipdukus su logotipu ar užrašu.

Įrankių rinkiniai. Ši verslo dovana tinka visiems, turintiems automobilį. Nedidelis įrankių rinkinys tikrai nepasimes garaže – jis visada bus laikomas virtuvėje arba automobilyje. Tai nedidelės dėžutės su atsuktuvo antgaliais, universaliu veržliarakčiu, replėmis. Tikrai pravers nedideliems remonto darbams. Galima dėti lipdukus arba graviruoti.

Pastatomas USB ventiliatorius. Ir vėl laukia karšta vasara ir sugedęs kondicionierius... Jei kas turi šią dovaną, labai didelio diskomforto nejaučia, nes oras vėdinamas tiesiai nuo darbo stalo. Reikia tik įjungti ventiliatoriaus maitinimą į kompiuterio USB lizdą, ir viskas!

Verslo dovanos yra dovanojamos saviems ir kitų įmonių bei organizacijų darbuotojams, todėl logo ant jų būtina uždėti. Tik prieš tai reiktų pasikonsultuoti su Manoreklama.lt specialistais, kurie pateiktų rekomendacijas, kokiu būdu ta verslo dovana turi būti suasmeninta.

Geriausias laikas rūpintis verslo dovanomis yra pavasaris, nes vasarą laukia atostogų metas, o žiemą vyksta Kalėdiniai renginiai, kada verslo dovanos labai praverčia. Svarbu, kad jos būtų nenuobodžios ir šiek tiek naudingos.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite