Angle down Atgal

6 vyro „ožio“ požymiai

Kai moteris vyrą pavadina „ožiu“, nebūtinai tai yra tiesa. Nes jei vyrą negražiai pravardžiuoji dėl neužsuktos dantų pastos tūtelės, „ožka“ esi tu. Tačiau yra tokių vyrų poelgių, kada pravardės – „ožys“– jis tikrai nusipelnė. Be to – jums būtina skambinti pavojaus varpais.

* Sumušė tave? Ožys!

* Pragėrė algą, tu neturi už ką duonos nusipirkti, o jis sako, kad maisto jam privalai parūpinti? Ožys!

* Priekaištauja, vartodamas necenzūrinius žodžius ir gąsdina, muša vaikus? Ožys!

* Žemina jus namuose ir viešai, pagarsindamas jūsų trūkumus? Ožys!

* Jis pavydi ir rėkia be priežasties, aiškina, kad uždirba daugiau ir priekaištauja už tai, kur išleidžiate savo pinigus? Ožys!

* Pykčio priepuolio metu jis laužo daiktus, baugindamas jus ir vaikus? Ožys!

Ką daryti?

Nuo šios ligos nėra vaistų. Niekas nesako, kad tokie vyrai nesugeba mylėti. Tačiau mylėti jie pradeda, tik pajutę grėsmę visko netekti. Ir šis meilės priepuolis ilgai netrunka.

Moteris gali bandyti su tokiu vyru nugyventi visą gyvenimą, bent jau dėl vaikų ar savo meilės. Tačiau po dvidešimties metų, pažvelgusi atgal, ji supras, kad jos gyvenimas tebuvo ilga kančia. Ir nieko nebegalės pakeisti.

Todėl moteriai, gyvenančiai su „ožiu“, reikia liautis laikyti save auka ir suprasti, kad ji nusipelno geresnio gyvenimo, geresnio požiūrio į save, galų gale – geresnio vyro.

Į pagalbą reikia pasitelkti draugus, artimuosius, gal net naują meilužį. Svarbiausia - nieko nelaikyti savyje, visiems kalbėti apie problemą, nebijant pasmerkimo.

Ir išsiskirti.

Kuri laiką bus sunku, net siaubinga kęsti „ožio“ pykčio priepuolius. Tačiau geriau siaubinga pabaiga, nei siaubas be pabaigos.
 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite