Angle down Atgal

6 priežastys kodėl verta rinktis reklamines dovanas

Nors sunku tiksliai įvertinti reklaminių dovanų investicijų grąžą (IG), mes tikrai žinome, kad tai turi teigiamą poveikį.

Tarptautinė reklaminių produktų asociacija (PPAI) atliko daugybę apklausų šia tema ir visada gavo teigiamą poveikį. Šiame straipsnyje apžvelgsime 6 svarbiausias priežastis, kodėl kitoje rinkodaros kampanijoje turėtumėte naudoti reklamines dovanas.

Prekės ženklo pripažinimas

Perpildytame pasaulyje išsiskyrimas iš minios yra konkurencinis pranašumas, kurį perleistų nedaugelis. Reklaminiai produktai yra lengvas ir efektyvus būdas padidinti prekės ženklo pripažinimą ir žinomumą. Firminės dovanos, kuriomis klientai naudosis kiekvieną dieną, padės išlaikyti jūsų įmonės įvaizdį. Pvz., Puodeliai su logotipu yra efektyvesnė reklama nei radijo ir televizijos intarpai; 57 procentai žmonių sugebėjo atsiminti reklamuojamą logotipą ant puodelio, lyginant su 32 procentų radijo ir 28 procentų T.V.

Palankus įspūdis

Kas nenorėtų, kad klientas susidarytų teigiamą įspūdį apie jūsų įmonę? Reklama yra svarbi ir jūsų įmonė tikrai nenori, kad jus aplenktų geriau pasirodę konkurentai. Tyrimai parodė, kad penkiasdešimt trimis procentais daugiau negu įprasta reklama, reklaminiai produktai sukuria palankesnį reklamuotojo įspūdį. Kuo labiau teigiama klientų nuomonė apie jūsų verslą, tuo didesnė tikimybė rekomenduoti jūsų produktą ar paslaugą ir didesnė tikimybė gauti norimą grąžą.

Pakartotinas poveikis

Rementis statistiniais tyrimais yra įrodyta jog kas penktas žmogus išmes ar sugadins nepageidaujamą reklaminį produktą, o šešiasdešimt trys procentai vartotojų perduoda reklaminius produktus, kurių nebenori turėti, kitiems asmenims. Dažniausiai vartotojai reklaminius gaminius saugo ir naudoja vidutiniškai apie 6,6 mėnesio, tai reiškia, kad reklaminės dovanos turi ilgą laiko tarpą, per kurį galima pamatyti daug kartų jūsų prekės ženklą. Nors kiti reklamos būdai, tokie kaip televizija, radijas ar internetas, turi taip pat tam tikrą pamatymo laiko tarpą, reklaminės dovanos šį laiką viršija dideliu mastu ir daug daugiau padidina reklaminės kampanijos efektyvumą.

Klientų lojalumas

Sėkmingų santykių užmezgimas su klientais yra viena iš sėkmingo verslo paslapčių. Reklaminės dovanos tai puikus būdas išugdyti lojalumą tarp jūsų klientų. Kūrybingos ir naudingos dovanos padarys klientus laimingus, nesvarbu, ar tai dovana po jūsų sandėrio, ar konferencijos metu, laikui davonoti dovanas nėra taisyklių, o dovanas gauti mėgsta kiekvienas. Laimingi klientai yra galutinis kiekvienos įmonės tikslas, tiesa?

Integracija su kitais rinkodaros kanalais

Reklaminių gaminių galimybės yra beribės. Tačiau dažnai daroma klaida, kai dalijami reklaminiai gaminiai be jokio marketinginio plano ir tikimasi jog pardavimai išaugs dvigubai. Kaip ir bet kurį kitą rinkodaros metodą, reklamines dovanas reikia kruopščiai planuoti, tuomet galime tikėtis didžiulių rezultatų. Reklaminių verslo dovanų metodai geriausiai naudojami skleidžiant papildomą informaciją ir palaikant lojalumo kampanijas. Pastaruoju metu pastebėjome jog auga tendencija reklaminius produktus naudoti didmeninėje prekyboje, prekybos parodose, naujų produktų gamyboje, reklaminių kompanijų mainuose ir dar daugelyje kitų sferų, kurios neša abipusę naudą.

Neįkainojama vertė

Užsakant tinkamas verslo dovanas su Jūsu prekiniu ženklu, galima ne tik padaryti teigiamą įspūdį apie jūsų įmonę, įkvėpti jūsų klientų lojalumą ilgesniam laikui, bet ir sukurti didesnę bendradabiavimo santykių vertę. Turint omenyje, kad dauguma reklaminių verslo dovanų yra prieinamos kiekvienai įmonei, todėl jas galima sinchronizuoti ir įtraukti su kiekvienu kitu papildomu Jūsų naudojamu rinkodaros kanalu, vertė tikrai išauga. Pavyžiui video medžiagoje reklamuojate maisto produktą, kurį žmogus valgo ar geria iš indo, ant kurio uždėtas Jūsų gaminio logotipas. Parinkus praktišką dovaną Jūsų klientas ją galės naudoti kiekvieną dieną, visus metus, o tai atspindės jūsų įmonės vertę.

Taigi, verslo dovanos su logotipo spauda, logo reklama yra praktiška, naudinga, reikalinga ir vertinga.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite