Angle down Atgal

6 gudrybės, kurios padės rasti pigius skrydžius

Ėmę planuoti atostogas galime pastebėti, kad skrydžių bilietams išleidžiame daugiau nei norėtume. Atostogos tampa ne tik poilsiu, bet ir iškrova piniginei. Piniginės ištuštinti nesinori, tad kaip pailsėti neišleidžiant visų santaupų? 6 gudrybės, kaip rasti pigius skrydžių bilietus, padės suplanuoti pigesnes atostogas.

Naršykite privačiuoju režimu

Neišduokite savo naršyklei, kad ieškote pigių skrydžių. Naršyklės slapukai kelionių svetainėms parodys, ko ieškote, todėl dauguma kelionių svetainių automatiškai padidins bilietų kainas. Naršant privačiuoju režimu kainos nesikeis.

Būkite lankstūs su kelionių datomis

Skirtingomis dienomis skrydžių bilietų kainos skiriasi. Pabandykite atostogas derinti prie skrydžių, o ne atvirkščiai – skrydžius prie atostogų. Jeigu turite galimybę, ieškodami bilietų patikrinkite viso mėnesio laikotarpio skrydžius. Palyginę kainas galėsite pasirinkti pigiausią skrydį.

Stocksnap.io nuotr.
Stocksnap.io nuotr.

Bilietus įsigykite bent prieš du mėnesius

Tyrimai rodo, kad įsigyjant skrydžių bilietus juos užsisakyti reikėtų bent 60 dienų iki skrydžio. Norint iš Europos pigiai nuskristi į į Azijos šalis, bilietus užsisakyti reikėtų prieš penkis mėnesius, iš Europos į Ameriką – prieš šešis. Kuo greičiau skrydžio data, tuo brangiau mokėsite už bilietus.

Rinkitės nepopuliarų skrydžio laiką

Ankstūs rytiniai ir vėlyvi naktiniai skrydžiai nėra populiariausi, šiais reisais skrenda mažiau keleivių. Oro linijos, siekdamos išparduoti bilietus, juos siūlo už gerokai mažesnę kainą.

Freepik.com nuotr.
Freepik.com nuotr.

Atsižvelkite į savaitės dienas

Ieškant pigių skrydžių bilietų svarbu atkreipti dėmesį į laiką. Įprastai pigiausi skrydžiai būna antradienį ir trečiadienį. Trumpesni skrydžiai braingiausi yra penktadienį ir sekmadienį, o tolimesni – savaitgalį.

Jungiamieji skrydžiai

Pasirinkę tiesioginius skrydžius sutaupysite laiko, bet ne visada už greitesnę kelionę mokėsite mažiau. Tieisoginiai skrydžiai dažniausiai yra brangūs. Jungiamieji skrydžiai trunka ilgiau, bet dėl to jie yra pigesni.

Unsplash.com nuotr.
Unsplash.com nuotr.
comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite