Angle down Atgal

50-ojoje Kuršių marių regatoje iškilmingai apdovanoti nusipelnę buriuotojai

Antradienį iškilmingos 50-osios Kuršių marių regatos atidarymo ceremonijos Nidoje metu garbės ženklais buvo apdovanoti nusipelnę buriuotojai.

Šiais metais tarp dešimties apdovanotųjų pateko ir estas Martas Tamas (Mart Tamm), dalyvaujantis Kuršių marių regatoje su jachta „Katarina Jee“.

„Šiais apdovanojimais įvertiname tuos buriuotojus, kurie ženkliai prisidėjo bei prisideda prie pagrindinių buriuotojiškų vertybių - tradicijų, garbės bei meistriškumo - puoselėjimo. Tai yra žmonės, kurie padeda buriavimui klestėti, o buriuomenei augti. Jie įkvepia ir skatina stengtis patiems“,- teigė Lietuvos buriuotojų sąjungos prezidentas Naglis Nasvytis.

Nusipelniusių buriuotojų apdovanojimai iškilmingos ceremonijos metu buvo įteikti Rolandui Ženteliui (už Lietuvos teisėjavimo sistemos plėtojimą ir tobulinimą bei asmeninį indėlį į Lietuvos buriavimo vystymą, buriuotojų tradicijų ir vertybių puoselėjimą, ilgametį pasišventimą Lietuvos buriavimui), Vidai Vasiulytei (už atsakingą ir ilgametę veiklą teisėjavimo srityje ir pasišventimą Lietuvos buriavimui), Sauliui Pajarskui (už asmeninį indėlį į Lietuvos buriavimo plėtojimą, ilgametį pasišventimą Lietuvos buriavimui), Simonui Steponavičiui (už Lietuvos buriavimo plėtojimą tarptautinėje arenoje, jaunimo įtraukimą, buriuotojų tradicijų ir vertybių puoselėjimą, ilgametį pasišventimą Lietuvos buriavimui), Astai Margevičienei (už aktyvų dalyvavimą Kuršių marių regatos organizavime ir vystyme, buriuotojų vertybių populiarinimą „Ambersail“ klube ir Lietuvos buriuotojų tarpe), Šarūnui Sodeikai (už Lietuvos buriavimo plėtojimą tarptautinėje arenoje, jaunimo įtraukimą, buriuotojų tradicijų ir vertybių puoselėjimą, ilgametį pasišventimą Lietuvos buriavimui), Algirdui Žižiui (už ilgametį pasišventimą Lietuvos buriavimui), Linui Baubliui (už asmeninį indėlį į Lietuvos ir Vilniaus buriavimo vystymą, buriuotojų tradicijų ir vertybių puoselėjimą, ilgametį pasišventimą Lietuvos buriavimui), Viktorui Golubovskiui (už aktyvų dalyvavimą buriavimo edukacinėje veikloje, buriuotojų tradicijų bei vertybių puoselėjimą, ilgametį pasišventimą Lietuvos buriavimui), M. Tamui (už Lietuvos regatų populiarinimą Estijoje ir tarptautinėje arenoje).

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite