Angle down Atgal

5 rimtos priežastys, kodėl turite su juo išsiskirti

Kartais būna neverta stengtis ką nors sutaisyti – geriau paprasčiausiai išmesti. Tas pats ir su santykiais. Pasitaiko momentų, kai suprantate, kad jie neverti daugiau jūsų pastangų. Tokiais atvejais išsiskyrimas – sunkus sprendimas, bet būtinas.

Jeigu vis dažniau galvojate, ar verta jums išsiskirti, giliai įkvėpkite ir atidžiai perskaitykite toliau išvardytas 5 priežastis, kodėl turite jį palikti.

1. Praradote susidomėjimą juo

Kibirkštis, kuri palaikė jūsų santykių gyvybę, užgeso. Vidinis balsas sako jums, kad jis yra visai ne tai, ko jums reikia. Drugeliai nuskrido. Žmonės keičiasi kaip ir jausmai. Jeigu jis seniai jūsų nebedomina ir negalite atgaivinti intereso, nereikia to ignoruoti.

Taip jam ir pasakykite. Niekam nepatinka, kai kitas nuo jo ilgai slepia tiesą. Be to, tai yra skaudu. Kiekvienas nusipelno žinoti tiesą, juo labiau kai ji tiesiogiai liečia jį.

2. Galvojate apie kitą

Mes ne patys nusprendžiame, ką mums įsimylėti. Tai paprasčiausiai įvyksta, ir ne jūsų kaltė, kad pamilote kitą. Neleiskite sau būti neištikimai. Niekada.

Jeigu įsiplieskė meilė kitam ir jūs žinote, kad tai yra rimta, pirmiausia reikia išsiskirti su dabartiniu partneriu. Gerbkite tą, su kuriuo palaikote santykius.

3. Jis neištikimas jums

Niekas nenusipelno tokios nepagarbos. Jeigu jis išdavė jus, jūs turite teisę palikti jį.

4. Jūs per dažnai išsiskiriate ir vėl sueinate

Vadinasi, jūsų santykiai yra problemiški. Nemaloni tiesa, bet faktas: jeigu jūs jau daug kartų buvote išsiskyrę, jums reikia liautis per jėgą lipdyti savo santykius. Meilė spaudimo nepakenčia. Jūs tik kankinate save ir atimate vienas iš kito brangų laiką.

Kartais žmonės nusprendžia padaryti pertrauką santykiuose. Retais atvejais tai pavyksta, bet dažniausiai – ne. Reikia labai gerai apsvarstyti, ar jūsų santykiai verti tos energijos, kurią jūs jiems skiriate.

5. Jūs nematote savo ateities su juo

Jūs užmezgėte rimtus santykius, bet negalite įsivaizduoti savo ateities su šiuo žmogumi. Jūsų svajonės ir jo planai nesutampa. Anksčiau ar vėliau jums teks nuspręsti, ką daryti. Tai gali būti labai skausminga, nes staiga suprasite, kad santykiai jau nebefunkcionuoja.

Visai įmanoma išsiskirti su žmogumi, kurį mylite, bet suprantate, kad bendros ateities su juo nebus. Jeigu nenorite ieškoti kompromiso, geriau iškart išsiskirti.

Išsiskyrimas nėra toks blogas dalykas, kaip priimta manyti. Jeigu intuicija kužda, kad reikia jį palikti, vadinasi, taip reikia padaryti. Svarbu santykius užbaigti sąžiningai ir laiku, kad kuo mažiau pakenktumėte vienas kitam.

Šaltinis: Soulpost.ru

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite