Angle down Atgal

5 požymiai, kad judviem nepavyks ilgai gyventi kartu

Niekas nenori pripažinti, kad santykiai su partneriu neturi ateities. Tačiau taip jūs tik veltui gaištate laiką, kurį galėtumėte skirti sau tinkamo žmogaus paieškoms. Jeigu pastebite šiuos penkis požymius, žinokite, kad su šiuo partneriu jums nieko gero neišeis. Pripažinkite tai ir paleiskite vienas kitą.

1. Jis nenori priimti jūsų tokios, kokia esate

Jūs turite gyventi su žmogumi, kuris pamils jus tokią, kokia esate – su visais trūkumais ir silpnybėmis, o ne su tokiu, kuris visą laiką stengtųsi jus pakeisti, padaryti tokią, kokios nori pats ir kokia jam patogi. Taip pat ir jūs turite mylėti žmogų tokį, koks jis yra. Jeigu to nesugebate, nereikia stengtis kurti su juo santykių. Jūs turite tobulėti ir vystytis, tačiau iš pradžių reikia priimti vienam kitą tokius, kokie esate.

2. Jums nesiseka susikalbėti, ypač svarbiomis temomis

Jūs neturite nuolat bartis ir ginčytis. Turite mokėti aptarti ginčytinus klausimus. Pirmiausia turite būti sąžiningi ir atviri, kad galėtumėte kalbėtis apie viską. Ir sugebėti spręsti kaip suaugę žmonės.

3. Jūs atsisakote leistis į kompromisus

Santykiai – tai komandinis darbas. Jūs esate partneriai visais atžvilgiais. Jūs mylite vienas kitą ir turite pagarbiai priimti faktą, kad kiekvienas turi savo poreikių ir troškimų. Ir jūs suprantate, kad yra normalu kartais kažką paaukoti dėl partnerio (jeigu jis sugeba pasielgti taip pat). Tai ir yra kompromisai.

4. Jūs negalite paleisti praeities

Tai pasakytina apie tuos, kurių santykiai trunka ilgai. Jums teko išgyventi visko, bet jeigu ilgai puoselėsite nuoskaudas ir nuolat priminsite senas klaidas, už kurias tariamai atleidote, santykiai neturės ateities. Jūs turite galvoti apie tai, kaip padaryti santykius geresnius, o ne kabintis į praeitį.

5. Nejaučiate potraukio vienas kitam

Potraukis gali būti nebūtinai fizinis, bet jis turi būti. Tai yra tai, kas sieja vieną žmogų su kitu. Tai gali būti šypsena, kūnas, humoro jausmas, koks nors kitas ryšys. Jeigu jo nėra, jūs negalėsite ilgai išsaugoti santykių.

Šio ryšio nesukursite jėga. Arba jis yra, arba jo nėra. Kitas žmogus gali atrodyti idealus, bet galima nejausti ryšio su juo, ir viskas. Taip būna: širdis nenori to, ko nori protas.

Šaltinis: Soulposst.ru

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite