Angle down Atgal

5 klasika tapę filmai Helovyno vakarui

Dar nesate suplanavę, kaip praleisite Helovyno vakarą? Štai 5 klasika tapę filmai, kurie privers krūpčioti net ir drąsiausius žiūrovus!

1. Kasparas (1995)

Imdb reitingas: 6,0

Jei ieškote filmo visai šeimai – tai puikus pasirinkimas. Ši istorija apie tėvą ir dukrą, jų nuotykius apleistame name, kuriame jie sutinka įdomius svečius – tris bjaurius vaiduoklius ir vieną be galo malonų – Kasparą.

2. Skambutis (2002)

Imdb reitingas: 7,1

Šis kone klasika tapęs filmas šiurpuliukus sukels net ir drąsiausiems. Tai istorija apie vaizdajuostę, kurią peržiūrėję žmonės sulaukia skambučio ir pranešimo, jog jiems liko gyventi vos septynios dienos.

3. Švytėjimas (1980)

Imdb reitingas: 8,4

Šeima žiemą apsigyvena izoliuotame nuo visuomenės viešbutyje, kur netrukus pradeda vykti nepaaiškinami dalykai – sūnus pradeda matyti vaizdinius iš praeities ir ateities, o tėvas po truputį netenka sveiko proto… Įtemptas filmas, kuris prikausto dėmesį iki paskutinės akimirkos.

4. Helovynas (1978)

Imdb reitingas: 7,8

Michaelis Myersas gydomas psichiatrijos ligoninėje, nes nužudė savo seserį. Po penkiolikos metų jis pabėga, vedamas noro ir vėl žudyti. Helovyno klasika!

5. Poltergeistas (1982)

Imdb reitingas: 7,4

Kritikų pripažintas ir klasika tapęs filmas apie namuose apsilankiusius vaiduoklius, kurie iš pradžių tiesiog nustebinę, galiausiai pradeda terorizuoti šeimą ir pagrobia jauniausiąją jų dukterį.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite