Angle down Atgal

450 metrų ilgio pienių vainikas – Radviliškio jubiliejui

Pociūnėlių pagrindinės mokyklos bendruomenė saulėtą gegužės pabaigos popietę kūrė dovaną Radviliškio 450-ajam gimtadieniui. Miesto jubiliejui paminėti nupintas ryškiaspalvių pienių žiedų vainikas.

Ir darželinukai, ir pradinukai, ir aukštesniųjų klasių mokiniai, ir mokytojai, ir mokyklos vadovai, kiti mokyklos darbuotojai kelias valandas skynė geltonžiedes pienes, iš jų kruopščiai pynė ilgas pynes. Tūkstančiai pienių žiedų, suskintų prie mokyklos, prie miestelio kultūros namų, bažnyčios, netoli parko, virto 450 metrų ilgio vainiku.

Geltonai žaliu vainiku pirmiausiai apjuostas Pociūnėlių pagrindinės mokyklos pastatas. Gera buvo visiems kartu sustoti aplink mokyklą, laikyti rankose gyvų žiedų vainiką, nupintą savomis rankomis. Smagu žinoti, kad darniai dirbta drauge, kad sumanytas darbas pavyko.

Pasidžiaugę ilgu ir dailiu vainiku, akcijos dalyviai nunešė jį į mokyklos stadioną. Stadione, ant tvarkingai nupjautos vejos, iš pienių vainiko buvo išdėliotas žodis ir skaičiai, primenantys, kad rajono centras – Radviliškis – mini 450-ąsias įkūrimo metines.

Nors šimtui keturiasdešimčiai pynėjų teko nemažai paplušėti, kad pienių žiedai virstų vainiku, o jis – sveikinimo žodžiais, rodos, ir nuovargio neliko, kai visi pamatė darbo rezultatą, kuriuo visa bendruomenės liko patenkinta.

Roma Buivydienė, Pociūnėlių pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite