Angle down Atgal

4 Zodiako ženklai, kurie dėl kilusių nesutarimų kaltina savo partnerį

Kaip elgiatės konflikto metu? Ieškote kaltininko, ar bandote išspręsti problemą? Netrukus tai sužinosime. Astrologai įvardija keturis Zodiako ženklus, kurie konflikto metu visuomet kaltina savo partnerį.

Vėžys (birželio 22 d. – liepos 22 d.)

Vėžiai yra labai jautrūs ir empatiški. Jie visada dėl kažko jaudinasi, o santykiuose yra linkę pastebėti net ir pačias menkiausias smulkmenas. Juos įžeisti yra labai paprasta, ir kerštingas Vėžys to tikrai nepraleis pro pirštus. Dėl kilusių barnių šio ženklo atstovai visada yra linkę kaltinti savo partnerį – net ir dėl menkiausių smulkmenų gali įsiplieksti tikras karas. Vėžiams astrologai pataria atsisakyti neigiamų emocijų ir išmokti atsipalaiduoti.

Dvyniai (gegužės 21 d. – birželio 21 d.)

Dvyniai moka spręsti problemas, tačiau jiems yra labai sunku pripažinti savo kaltę. Būtent todėl jie yra išmokę tiesiog meistriškai „nusiimti“ savo kaltę ir ją perkelti savo partneriui. Tiesa, šio ženklo atstovai patys nė nesuvokia, kad taip elgiasi.

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22)

Mergelė mano, kad ji yra tobula. Na, ir kaip ji galėjo suklysti? Tai yra neįmanoma! Ginčytis su Mergele paprasčiausiai yra nenaudinga. Šio ženklo atstovai niekada nepripažins savo kaltės. Vis dėlto, astrologai teigia, kad to išmokti yra tiesiog būtina.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ginčytis su Ožiaragiu paprasčiausiai yra beprasmiška. Po šiuo ženklu gimę žmonės tiki, kad jie vadovaujasi logika, kurią paneigti yra tiesiog neįmanoma. Jei santykiuose kyla tam tikrų problemų, Ožiaragiai visada yra pasirengę kaltinti savo partnerį – ir visai nesvarbu, kad giliai širdyje jie jaučiasi neteisūs.

https:zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite