Angle down Atgal

4 ženklai, kad esate skirti vienas kitam

Apie idealius poros santykius svajoja kiekvienas. Santykių pradžioje esame apsvaigę iš laimės, viską matome tarsi pro rožinius akinius, todėl sunku racionaliai įvertinti savo santykių perspektyvą.

Vis dėlto, verta atkreipti dėmesį į ženklus, kurie rodo, kad jūsų poros santykiai gali būti itin sėkmingi.

1. Suprantate, kad jūsų partneris turi trūkumų, tačiau nebandote jų neigti ir priimate partnerį tokį, koks jis yra

Nėra nei vieno žmogaus, kuris neturėtų trūkumų ir erzinančių savybių, tačiau sveikuose santykiuose nebandoma šių trūkumų kaip nors „pataisyti“. Jūs juos tiesiog priimate ir dėl jų neprikaišiojate savo partneriui.

2. Nebijote išsakyti savo nuomonės

Jūsų santykiai atviri ir sėkmingi, jeigu kiekvienas iš partnerių drąsiai išsako savo nuomonę vienu ar kitu klausimu. Poros santykiuose kiekvieno iš partnerių nuomonė yra gerbiama. Net jei partneris su jumis nesutinka, jis jus išklauso.

3. Gerai jaučiatės net ir tylėdami

Buvimas drauge su partneriu jaukioje tyloje taip pat yra vertybė. Vertinkite tai, jei net ir tylėdami jaučiatės puikiai, o tyla jūsų ir partnerio netrikdo.

4. Nebijote pasirodyti silpni

Jei būdami su savo partneriu neapsimetinėjate ir parodote tikrąjį save – reiškia pasitikite šiuo žmogumi. Gyvenimas yra visoks, jei su savo partneriu gebate būti ne tik tada, kai viskas sekasi, bet ir tada, kai yra liūdna ir sunku – esate su puikiu žmogumi.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite