Angle down Atgal

4 seksualiausi Zodiako ženklai

Seksas yra puikus būdas nuimti stresą ir gerai jaustis. Akivaizdu, kad skirtingi ženklai turi skirtingus asmenybės bruožus, o kai kurie ženklai tiesiog skleidžia daugiau seksualinės energijos.

Norite sužinoti, ar jūsų ženklas yra seksualiausiųjų sąrašo viršūnėje? Toliau skaitykite ir sužinosite, kurie keturi Zodiako ženklai apibūdinami kaip patys seksualiausi.

Vėžys

Vėžiai yra reiklūs, bet karšto būdo asmenys. Sekso metu jie yra išties labai drąsūs ir visada klausia, kas patinka jų partneriui, taip pat tiksliai pasako, ko tikisi patys. Visgi šio ženklo atstovams svarbus ir emocinis ryšys su savo partneriu. Jeigu jo nėra – sunku tikėtis aistringų santykių.

Avinas

Avino ženklo atstovai yra labai atkaklūs, įskaitant lytinius santykius. Jie mėgsta patenkinti savo poreikius ir tai darydami nesijaučia nepatogiai. Avinas yra tas ženklas, kuris greičiausiai perims vadovavimą seksualiniuose santykiuose ir jam bus smagu, jis niekada nesivaržys. Jie dažnai viską inicijuoja, o tai dažnai daro įspūdį jų partneriams. Išbandykite įvairias preliudijos formas, kad tikrai pabrėžtumėte savo ženklo drąsą ir įgūdžius.

Skorpionas

Skorpionai trokšta meilės ir intymumo, o tai reiškia, kad jie mėgsta atiduoti save savo partneriui 100 procentų ir nepasiduoda tol, kol partneris nebūna patenkintas. Šio Zodiako ženklo atstovai nemėgsta rutinos, tad mielai pasitelkia įvairius papildomus lovos žaisliukus ir visada sako „taip“ įvairioms naujovėms.

Liūtas

Liūtams itin patinka artimas fizinis ryšys. Nors Liūtų nedomina vienos nakties nuotykiai ir jie labiau linkę įsipareigoti vieninteliam asmeniui, tačiau galima neabejoti, jog Liūto ženklo atstovas bus pasiryžę viskam, kad tik jo partneris būtų maksimaliai patenkintas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite