Angle down Atgal

3 Zodiako ženklai, kuriuos 2020 metais saugos aukštesnės jėgos

Kartais jaučiame, kad kažkas stebi mus iš šono ir pakoreguoja įvykius. Tada sakome, kad tai angelas sargas mus saugo, padeda sudėtingose ​​situacijose. Tačiau vieniems žmonėms pajausti tokią globą sekasi beveik nuolat. Įprasta sakyti, kad jiems pasisekė gyvenime, kad jie gimė po laiminga žvaigžde. Tačiau būna, jog aukštesnės jėgos savo palankumą parodo ir kitiems žmonėms. Ateinančiais metais jos šypsosis būtent šiems trims zodiako ženklams.

Šaulys

2020 metais Šaulys ypač aštriai pajaus, kad jį valdo aukštesnė jėga, tarsi kažkas vestų jį gyvenimo keliu. Sėkmė, laimė, klestėjimas – visa tai jo laukia Žiurkės metais. Kai Šaulys tiesiog eis gatve, jis sulauks daugybės komplimentų ir malonių žodžių. Jis pradės spindėti ir spinduliuoti pozityvumu, pasitikėjimu, ramybe.

Visi Šauliui artimi žmonės taip pat pajaus geros energijos antplūdį, nes Šaulys savo sėkme pasidalins ir su tais, kurie jam brangūs. Aukštesnės jėgos suteiks Šauliui tokios nepaprastos stiprybės, gyvumo ir džiaugsmo, kad jis džiaugsis ir jaus nuoširdų dėkingumą, todėl ši sėkmė liks visam gyvenimui.

Mergelė

Mergelėms ne visada pasiseka gyvenime, tačiau dažnai aplinkybės susiklosto beveik stebuklingai! 2020 m. tikrąja to žodžio prasme kiekviename žingsnyje Mergelių laukia aukštesnių jėgų dovanos. Iš pradžių jos galvos, kad laimingą sutapimą lėmė jų darbas ir atkaklumas, bet paskui ims aplankyti abejonės. Žvaigždės pataria mažiau važinėti dviračiais ir nuoširdžiai bei dėkingai priimti palankius įvykius.

2020 m. Mergelė pajaus jėgų ir energijos antplūdį, bet kur ją išleisti – spręsti teks pačiai. Vieni šio ženklo atstovai žengs į priekį profesinėje srityje, o kiti leisis į ilgai lauktą kelionę.

Dvyniai

Aukštesnės jėgos Dvyniams suteiks galimybę visas svajones paversti realybe. Visi klausimai bus išspręsti lengvai ir Dvynių naudai. Mylimi žmonės visada bus šalia, o nauji draugai taps globėjais. Svarbu pasinaudoti gerais patarimais, spinduliuoti gerą nuotaiką, dalintis savo sėkmėmis – tai atsipirks. Aukštesnės jėgos padės pasiekti savo tikslus ir padidinti kapitalą.

Zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite