Angle down Atgal

25-ąjį kartą startavo Perlojos sporto šventė

Rugpjūčio 1 d. tokio gausaus sportininkų būrio Perloja seniai nematė. 

Dalyvavo 9 komandos: iš Perlojos – „Perlojos Respublika“ (kap. Rimas Stankevičius), „Pamerkys“ (kap. Uosis Fialkovskis), svečiai iš Šalčininkų rajono, „Baltoji Vokė“(kap. Mantas Dausėnas), „Butrimonys“ (kap.Tomaš Jenza), iš Varėnos – „Dzūkai“(kap. Jonas Vaisieta), „Santa Monika“(kap.Meidas Kaziulionis“), „Mikasa“ (kap. Darius Gobys), Senosios Varėnos – „Visi nemetantys“( kap. Marius Sabaliauskas) ir Merkinės „Ant bangos“(kap. Darius Daugininkas).

Prieš šventę sveikinimo žodį tarė Perlojos sporto šventės iniciatorius Pranas Česnulevičius. Šventės dalyvius pasveikino ir atminimo dovanas šventės organizatoriams ir aktyviems sportininkams įteikė perlojiškis LR seimo narys – Juozas Baublys. Gerų rezultatų ir garbingos kovos palinkėjo – buvusi prezidentės patarėja Daiva Ulbinaitė ir Varėnos savivaldybės tarybos narė – Danutė Karalevičienė.

Daugiausia dėmesio sulaukė šaudymas iš orinio šautuvo (teisėjas Gintaras Turonis). Vaikų grupėje taikliausia – Barbora Balcevičiūtė, o suaugusių grupėje taikliausias, profesionalus Lietuvos kariūnas – Lukas Jakubavičius.

Stipriausias perlojiškis – Deividas Skliutas 32 kg svarstį išrovė 48 kartus, visus nustebino ir penkiolikametis Armandas iš Baltosios Vokės, rankų lenkimo važybose buvo nenugalimas.

Komandinėse rungtyse : virvės traukime stipriausi „Perlojos Respublikos“ vyrai. Krepšinyje 3×3 buvo nenugalima „Santa Monika“ komanda. Futbole visus triuškino „Dzūkai“, kurie laimėjo ir tinklinio turnyrą.

Šventės dalyviai buvo pavaišinti Dzūkišku troškiniu, visi gavo atminimo medalius su Perlojos kaimo sporto šventės simbolika, prizininkai apdovanoti taurėmis ir medaliais.

Nuotraukų galerija ČIA!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite