Angle down Atgal

21 ugdymo įstaigoje registruoti 25 koronaviruso atvejai

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) gydytoja epidemiologė Daiva Razmuvienė pateikė informaciją apie koronavirusinės infekcijos plitimą ugdymo įstaigose. NVSC duomenimis, šiuo metu 21 ugdymo įstaigoje registruoti 25 COVID-19 atvejai.

„Ugdymo įstaigose, penktadienio ryto duomenimis, 21 šalies ugdymo įstaigoje yr registruoti 25 COVID-19 ligos atvejai. Serga 18 vaikų, iš jų 2 yra ikimokyklinio amžiaus, taip pat 4 ugdymo procese dalyvaujantys asmenys ir 3 darbuotojai, nedalyvaujantys ugdymo procese“, – penktadienį Sveikatos apsaugos ministerijos surengtoje spaudos konferencijoje informavo NVSC gydytoja epidemiologė D.Razmuvienė.

„Iš viso su susirgusiais asmenimis, t. y. vaikais ir mokytojais, iš 21 ugdymo įstaigos izoliuoti yra 393 asmenys“, – taip pat pridūrė ji.

NVSC atstovė taip pat akcentavo, kad mokyklose koronavirusas kol kas neplinta, visi virusu užsikrėtę vaikai ir mokytojai turėjo sąlytį su užsikrėtusiais asmenimis ne ugdymo įstaigose.

„Mokyklose kol kas (koronaviruso – ELTA) protrūkiai neplinta, nes yra pavieniai atvejai ir mokyklose ar priešmokyklinėse ugdymo įstaigose nustatytų užsikrėtimo atvejų nėra. Visi vaikai ir mokytojai, kurie serga, turėjo ankstesnius sąlyčius su tam tikrose šventėse, pobūviuose ar kitose įstaigose turėtais kontaktais su susirgusiais asmenimis“, – patikino D. Razmuvienė, vildamasi, kad bus imtasi visų saugos priemonių, kad koronavirusas mokyklose neišplistų.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite