Angle down Atgal

17-oji miesto mokinių pilietinė akcija „Mes- už skaidresnį rytojų!“

Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija ir LR Specialiųjų tyrimų tarnybos Antikorupcinio švietimo skyrius organizavo tradicinę miesto mokinių pilietinę akciją „Mes- už skaidresnį rytojų!“, kuri buvo skirta Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti ir vyko jau 17- ąjį kartą iš eilės.

Ji buvo kitokia, negu visada, nes vyko ne Šiaulių širdyje- Savivaldybės Tarybos posėdžių salėje, bet prie ekranų... Tačiau tai netapo kliūtimi ,,Juventos“ ir Medelyno progimnazijų, Didždvario, ,,Santarvės“ ir Stasio Šalkauskio gimnazijų pilietiškiausiems mokiniams ir jų mokytojams susitikti bei prasmingai praleisti laiką bendraminčių būryje.

Renginio dalyviai klausėsi įdomaus, informatyvaus ir nuotaikingo STT Antikorupcinio švietimo skyriaus vyriausiosios specialistės Ritos Šikšnienės pranešimo ,,Kodėl verta būti sąžiningu?“. Po to visi jėgas išbandė viktorinoje ,,Ar tikrai žinai, kas yra korupcija?“, vykusioje Kahoot! platformoje. Nugalėtojais (1-5 vietų) tapo Didždvario ir Stasio Šalkauskio gimnazijų atstovai. Renginys baigėsi tradiciškai- bendra dalyvių nuotrauka atminimui. Tiesa, šį kartą nuotraukos buvo dvi.

Dėkojame pilietinės akcijos dalyviams mokiniams ir jų mokytojams. Būkime sveiki ir iki kito susitikimo!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite