Angle down Atgal

11 bauginančiai stiprios asmenybės požymių

Žva­lu­mas ir pui­ki nuo­tai­ka – tai tik vie­nas iš šal­to du­šo efek­tų. Ko­kie ki­ti?

1. Jūs sąžiningi iki kaulų smegenų

Sąžiningumas – didžiausia jūsų vertybė. Jūs visada pradėsite nepatogų pokalbį ir pasakysite, ką galvojate. Tačiau prisiminkite: išgirsti tiesą pasirengę ne visi.

2. Jūs sprendžiate problemas, o ne ruošiatės jas spręsti

Jei patekote į keblią situaciją, tikrai nelauksite, kol ji pati savaime išsispręs. Išsyk griebsite jautį už ragų, nebijodami prisiimti atsakomybės.

3. Jūsų negąsdina artumas

Daug žmonių šiais laikais sako, kad supranta tikrojo artumo svarbą, bet kartu vengia jo. O jūs suvokiate, kad artumas būna įvairių lygių: žmogui reikia romantinio, draugiško, šeiminio artumo, taip pat tokių paprastų dalykų kaip paplekšnojimas per petį.

4. Jūs energingi, ką bedarytumėte

Norite gyventi pilnavertį gyvenimą, patirti viską, ką tik galima. Daugelis tokios įtampos nepakelia. Jums reikia žmonių, kurie būtų tokie pat ekstremalūs, nusiteikę tyrinėti ir atrasti.

5. Jūs daug klausinėjate

Žmonėms pokalbis su jumis kartais atrodo lyg apklausa, bet jūs tik norite juos kuo geriau pažinti. O klausimai būtent tam ir skirti.

6. Nemėgstate laukti

Jeigu kas nors priverčia jus laukti, netrunka suprasti, jog vertinate savo laiką. Iškart randate, kur nueiti ir kuo užsiimti. Savo laiką ir energiją skiriate tiems, kurie jį vertina.

7. Jūs kaip melo detektorius – matote kiaurai

Kai kas nors elgiasi nenatūraliai, nesąžiningai, jūsų galvoje užsidega raudona lemputė. Toks žmogus neturi nė menkiausio šanso jūsų apgauti. Nebendraujate su tais, kurie negerbia jūsų tiek, kad būtų su jumis sąžiningi.

8. Jūs neįtikėtinai atviras viskam

Daugelis žmonių slapstosi, jų protai neimlūs, nesmalsūs. Jūs šių žmonių priešingybė – visada pasirengęs naujoms idėjoms.

9. Aiškiai žinote, ko norite

Jūsų tikslai – svarbiausias prioritetas. Tačiau nebūkite tokie egoistai, pagalvokite, ar, bet kokia kaina siekdami tikslų, nekenkiate kitiems.

10. Turite įpročių

Jums patinka kažką daryti tam tikru laiku, nes tada jaučiate, kad gyvenate savo gyvenimą. Jums patinka žinoti, ko galite tikėtis ir kaip turite pasirengti. Siurprizai jūsų nežavi.

11. Jūsų nedomina trumpalaikiai ryšiai

Viena naktis ar reti susitikimai jums nereikalingi. Jei kažkas patinka, einate va bank. Jums reikia nuoširdžių ir gilių santykių, esate nusiteikęs rimtai.

„Etaplius“ informacija

comment Skaitytojų komentarai (2)

Taip pat skaitykite