Angle down Atgal

100 metų sulaukusi kuršėniškė Bronė Vyšniauskienė: „Gyvenimas yra gražus“

Sausio 19 dieną 100 metų jubiliejų šventė Kuršėnuose gyvenanti Bronė Vyšniauskienė. Šiuo metu moteris gydosi Kuršėnų ligoninėje ir džiaugiasi puikia medikų priežiūra.

Bronę Vyšniauskienę pasveikino Seimo pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė, jos patarėja Ada Grakauskienė, Kuršėnų miesto seniūnas Vytautas Gedmontas, ligoninės direktorė Renata Noreikaitė. Kartu jubiliatę sveikino ir gausus jos giminaičių būrys. Visi džiaugėsi, kad močiutė gerai atsimena savo gyvenimą. Sakydama, kad gyvenimas yra gražus, ji kalbėjo apie sutiktus žmones, aplankytus miestus. Ji pasakojo, kad mėgta vartyti albumus, nuotraukos primena ekskursijas į Armėniją, Gruziją, Azerbaidžaną, Palangą.

Bronė Vyšniauskienė visą gyvenimą stengėsi būti aktyvi ir veikli. Daug metų dirbo tuometiniame Pavenčių cukraus fabrike, pokalbio metu, stebindama savo gera atmintimi, minėjo vadovų ir bendradarbių pavardes. Ji sakė: „Visada mylėjau Dievulį ir žmones, padėdavau nelaimės ištiktiems žmonėms. Mėgau kepti bandeles ir pyragus ir jais dalintis“.

Bronė Vyšniauskienė išaugino dukrą ir sūnų, kuris, deja, mirė prieš 7 metus, o prieš 36 metus palaidojo vyrą.

Jubiliatė džiaugėsi sulaukusi trijų anūkų, trijų proanukų ir vienos proproanūkės. Džiaugėsi juos matydama savo šventėje. Visi linkėjo jubiliatei sveikatos ir stiprybės. Sugiedojo ilgiausiųjų metų ir akcentavo, kad Bronės Vyšniauskienės mokėjimas džiaugtis gyvenimu ir yra jos ilgaamžiškumo paslaptis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite