Angle down Atgal

100 dienų, kai pirmokas esu

Jau praėjo 100 dienų tarp klasės draugų,

Jau praėjo 100 dienų tarp geltonų suolų.

Vienas šimtas dienų svajomis apsuptų,

Vienas šimtas dienų, kai jauties čia savu

ŠIAULIŲ GEGUŽIŲ PROGIMNAZIJOJE

Laiko ratas nesustodamas sukasi... Rodos taip neseniai Šiaulių Gegužių progimnazijos pirmokėliai nedrąsiai peržengė mokyklos slenkstį, o jau švenčia savo šimtadienį „100 dienų, kai pirmokas esu“.

Šventė prasidėjo vasario 7 dienos ankstų rytmetį, kai mažiausieji mokyklos mokiniai prieš eidami į pamokas Dailės galerijoje „Erdvė“ turėjo pralįsti pro simbolinį 100 ženklą.

Per pirmąją pamoką mokiniai susikūrė emblemą „100 dienų mokykloje“, kurį prisisegė ir dėvėjo visą dieną. Po to pirmokai kirpo iš spalvoto popieriaus rankytes ir rašė 100 gražiausių žodžių, kuriuos suklijavo ant stendo sukurdami Lietuvos trispalvę. Pirmų klasių mokytojos savo mokiniams paruošė dovanėles – knygų skirtukus prisiminti šią dieną. Mokinukų laukė ir paruošta tėvelių staigmena – ėjimas į kino filmą „Eliza ir stebuklingasis drakonas“.

Visą dieną Dailės galerijoje „Erdvė“ buvo demonstruojama nuotraukų prezentacija „100 pirmokų akimirkų mokykloje“.

Džiaugiamės, kad per šį laikotarpį mūsų jauniausieji mokyklos bendruomenės nariai sėkmingai adaptavosi, susipažino su mokykline veikla, susirado naujų draugų, daug išmoko. Dėkojame tėveliams ir pirmų klasių mokytojoms Aušrai, Žiedūnai, Alinai, Ligitai, Dianai už puikų šimtadienį, kuris ilgam įstrigs vaikų atmintyse.

MŪSŲ PIRMOKĖLIAMS LINKIME SĖKMĖS ŽENGIANT MOKSLO KELIU!

Informaciją ir nuotraukas paruošė Jurgita Laidauskienė , 1 – 4 klasių socialinė pedagogė, Alina Marcinkienė , 1c klasės mokytoja

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite