Angle down Atgal

10 keisčiausių darbų pasaulyje: nuo šunų ėdalo ragautojo iki profesionalaus miegaliaus

Manote, kad jūsų darbas nuobodus? Galbūt norėtumėte išmėginti save viename iš pačių keisčiausių pasaulyje darbų? Kad ir kaip keistai bei neįtikėtinai tai skamba, tačiau visi šie darbai iš tiesų egzistuoja.

Pateikiame keisčiausių pasaulyje darbų dešimtuką:

10) Profesionalus miegotojas

Suomijos viešbutis samdo „profesionalius miegotojus“, kad patikrintų savo lovų patogumą. Asmuo kiekvieną naktį miega skirtingoje viešbučio lovoje ir rašo apžvalgą apie savo pasitenkinimą kiekviena iš jų.

9) Džiūstančių dažų stebėtojas

Ne, tai nėra pokštas. Kažkas iš tikrųjų taip uždirba pragyvenimui. Štai vyras iš Jungtinės Karalystės dirba šį darbą ir praleidžia savo dienas dažydamas kartono lakštus, kad patikrintų, per kiek laiko išdžiūva nauji dažų mišiniai, kaip keičiasi jų spalva ir tekstūra.

8) Profesionalus „Netflix“ žiūrovas

Įsivaizduokite, kad jums moka už tai, kad visą dieną žiūrite televizorių! Na, o vienam laimingam darbuotojui ši svajonė virto realybe. „Netflix“ pasamdė žmogų žiūrėti visą jo turinį, prieš pateikiant jį visuomenei. Darbuotojas turi peržiūrėti ir priskirti kiekvienai programai teisingą žymą, kuri padeda žiūrovams lengvai surasti būtent tai, ko šie ieško.

7) Traukinio stūmikas

Tai realus darbas traukiniuose Japonijoje. Darbuotojai, vadinami „oshiyas“ yra pasamdyti, kad padėtų kuo daugiau žmonių įstumti į traukinio vidų ir ištraukti iš jo lauk, kol durys užsidarys.

6) Profesionalus gedėtojas

Pietryčių Azijoje vyrauja tradicija, kad mirusiųjų laidotuvės turi būti kuo triukšmingesnės. Todėl čia smadomi profesionalūs gedėtojai, kurie garsiai verkia per atsisveikinimo su mirusiuoju ceremoniją.

5) Gyvačių melžėjas:

Nesupraskite tiesiogiai. Gyvačių melžėjų darbas yra surinkti nuodingų gyvačių nuodus. Šie nuodai vėliau naudojami priešnuodžiams ir kitiems vaistams. Ačiū Dievui, kad yra tokių drąsių žmonių!

4) Šunų ėdalo degustatorius

Šunų maisto testuotojo darbas yra ragauti naujus šunims skirtus maisto produktus, įskaitant kaulus, konservuotą mėsą ir sausainius. Jie tai daro, norėdami patikrinti skonį ir tekstūrą, palyginti su konkuruojančiais šunų ėdalo prekių ženklais ir žmonių maistu. 3) Kvapų teisėjas: Norint išbandyti naujų produktų efektyvumą, pasamdomi „kvapų teisėjai“, norintys užuosti savanorių kvėpavimą, pėdas ir pažastis. Jie įsitikina, kad jų sprendimas teisingas, personalo narių kvapas yra tikrinamas kas mėnesį. Tikėkimės, kad šie produktai daro apgaulę teisėjų labui!

2) „Marmite“ užtepėlės degustatorius

Būdamas marmito degustatorių komandos narys, esate atsakingas už kiekvienos „Marmite“ partijos tinkamumo, konsistencijos ir skonio tikrinimą.

1) Picos pristatytojas po vandeniu

Floridoje yra povandeninis viešbutis, taigi nekeista, kad prie to dar priduriama, jog jie turi picų išvežiotoją, kuris aprūpina jus pica, gabendamas ją po vandeniu. Pica būna laikoma vandeniui nepralaidžiuose dėkluose. Taigi, gal jūsų nuobodus darbas vis dėlto nėra toks jau blogas?

Šaltinis: theundercoverrecruiter.com

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite