Angle down Atgal

10 darbų namuose, kuriuos geriau patikėti vyrams

Šiuolaikinės šeimos vis dažniau renkasi draugiškus partnerystės santykius ir dalijasi buities rūpesčius.

Sovietmečio laikų patriarchalinių santykių modelis, kai moteris dirbo lygiai su vyrais darbe ir viena vilko visą namų naštą, aptarnaudavo vyrą ir vaikus, pamažu nyksta.

Kiekvienoje šeimoje buities darbai paskirstomi skirtingai, tačiau yra tokių darbų , su kuriais geriau susitvarko vyrai. Tie darbai jų neišvargina ir nesukelia neigiamų emocijų.

10 tinkamiausių vyriškų pareigų namuose

Siurbimas dulkių siurbliu

Kažkodėl dauguma vyrų, gavę teisę pasirinkti tarp langų valymo, grindų plovimo ir kilimų siurbimo, pasirenka pastarąjį variantą. Ir ne tik todėl, kad vis tiek būtina dėl ko nors sutikti.

Dulkių siurblys paprastai turi daug įvairių antgalių, kuriuos galima keisti. Vyrams dulkių siurblys – ne tik valymo priemonė, bet ir savotiškas konstruktorius, su kuriuo neatsižaidė vaikystėje.

Vakarienės gaminimas

Kartais vyrus apima romantinė nuotaika ir jie eina gaminti vakarienės mylimajai. Jai telieka gerai padėkoti už sukurtus kulinarinius šedevrus, pasakyti, kad jis išgelbėjo nuo bado, nes dėl nuovargio jau būtų nieko daugiau nesugebėjusi, tik perpjauti obuolį.

Vyrams patinka būti dėmesio centre ir susilaukti komplimentų. Jei mokėsite atsidėkoti, vakarienės gaminimas gali visam laikui tapti vyro pareiga.

Žygis į prekybos centrą

Nuo senų laikų vyras buvo laikomas rūpintojėliu, sugebančiu parnešti žmonai ir vaikams maisto ir drabužių. Per prabėgusius amžius niekas nepasikeitė. Ir mūsų laikais tikras vyras – pirmiausia maitintojas ir išlaikytojas. Būtent todėl jam turėtų priklausyti produktų parūpinimo iš artimiausio prekybos centro pareiga.

Keramikinių plytelių vonioje ir virtuvėje valymas

Šis užsiėmimas tinka tik vyrams – stipriems, vikriems, ištvermingiems, kurie gali pasiekti lubas ir nenukristi nuo kėdės ar stalo. Tai galite jam paaiškinti.

Kelnių ir vyriškų marškinių lyginimas

Kiekvienas vyras žino, kad moteris nesugebės išlyginti kelinių ir marškinių taip, kaip jis norėtų. Todėl normalios išvaizdos suteikimas jo drabužiams turi būti jo paties reikalas.

Vinies įkalimas, čiaupo sutaisymas

Visi žino, kad prispyrus būtinybei, visus remonto darbus gali atlikti ir moteris. Bet kartais ir ji nori pasijusti silpna savo lyties atstovė ir suteikti galimybę vyrui pademonstruoti savo sugebėjimus.

Šiukšlių išnešimas

Šis darbas seniai laikomas vyrišku, nes nereikalauja jokių laiko ir jėgų sąnaudų. Šiukšles galima išmesti pakeliui į darbą, į alaus barą ar sporto varžybas, kad tik žmona nepriekaištautų ir neužkrautų kitų darbų.

Skalbimas

Labai lengvas užsiėmimas, lyginant su kitais, nes kiekvienuose namuose yra skalbyklė. Reikia tik nustatyti tinkamą programą ir įpilti skalbimo miltelių. Vyras gali sugebėti sudėti bei ištraukti skalbinius ir sudžiauti juos.

Gyvūnų priežiūra

Darbas ne iš lengvųjų, bet užtat paskui kiek kartų bus galima priminti kitiems šeimos nariams, kad jis išvedė šunį, pakeitė katės dėžę, pašėrė žiurkes ar pakeitė vandenį akvariume.

Automobilio plovimas

Nepaprastai mėgstamas vyro darbas. Niekas nesugebėtų taip švariai nuplauti jo mylimos mašinos kaip jis. Šio užsiėmimo metu jis negirdi ir nemato, kas vyksta aplinkui, taip smagiai būna pasinėręs į savo darbą.

Kad ir kaip pasiskirstysite darbus savo šeimoje, stenkitės padėti vienas kitam, palaikyti vienas kitą ir visada būti drauge.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite